Spring naar content

Intact

Contactgegevens Intact-groepen

Dit zijn de contactgegevens van de Intact groepen in de Tactus regio. De groepstelefoons zijn meestal in bezit van de groepsleider. Bel hem of haar bij voorbaat op ‘normale tijden’. Je kunt hen ook mailen.

Almeloalmelo@intactzelfhulp.nl
06 12 74 0 4 18
woensdagavond

In je kracht groep
zelfhulpgroep voor vrouwen
die te maken hebben met
huiselijk geweld
06 10 92 82 05
maandagavond
Almerealmere@intactzelfhulp.nl
06 51 31 14 65
groep Almere is tijdelijk
samengevoegd met de
groep Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60
donderdagavond
Apeldoornapeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22
woensdagavond

De Jonge Mensen In Kracht
(DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikapeldoorn@intactzelfhulp.nl 
06 57 55 41 04
woensdagavond
Deventerdeventer@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 81
donderdagavond
Drontendronten@intactzelfhulp.nl
06 10 17 95 63
groep Dronten is tijdelijk
samengevoegd met de
groep Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60  
Enschedeenschede@intactzelfhulp.nl
06 51 51 08 25 ma. avond
06 10 85 42 30 woe. avond
(enschede2@intactzelfhulp.nl)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikenschede@intactzelfhulp.nl
06 10 90 09 43 
dinsdagavond
Hardenberghardenberg@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 68
woensdagavond
Harderwijkharderwijk@intactzelfhulp.nl 
06 10 92 59 37
(voor meer info en tijden)
woensdagavond
Hengelohengelo@intactzelfhulp.nl
06 10 17 97 10
woensdagavond
Lelystadlelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60
groep Almere en Dronten
zijn tijdelijk samengevoegd
met de groep Lelystad
donderdagavond
Oldenzaaloldenzaal@intactzelfhulp.nl
06 10 04 09 36
maandagavond
Winterswijkwinterswijk@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 55
donderdagavond
Zutphenzutphen@intactzelfhulp.nl
06 10 17 93 73
dinsdagavond
(Tactus locatie Houtwal Zutphen)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikzutphen@intactzelfhulp.nl 
06 53 98 22 46
donderdagavond
Zwollezwolle@intactzelfhulp.nl
06 83 90 52 32
maandagavond

Wanneer er in jouw woonplaats nog geen zelfhulpgroep is, kun je contact opnemen met Intact.

088 382 28 80

Intact organiseert zelfhulpgroepen en heeft een aanbod van herstelcursussen voor mensen die met hun herstel aan de slag willen en echte veranderingen willen in hun leven.

Lees meer