Spring naar content

Intact

Contactgegevens Intact-groepen

Dit zijn de contactgegevens van de Intact groepen in de Tactus regio. De groepstelefoons zijn meestal in bezit van de groepsleider. Bel hem of haar bij voorbaat op ‘normale tijden’. Je kunt hen ook mailen.

Almeloalmelo@intactzelfhulp.nl
06 12 74 0 4 18
woensdagavond

In je kracht groep
zelfhulpgroep voor vrouwen die
te maken hebben met huiselijk geweld
ijkalmelo@intactzelfhulp
06 23 10 76 60
maandagavond
Almerealmere@intactzelfhulp.nl
06 53 88 51 12
maandagavond

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK) in oprichting
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikalmere@intactzelfhulp.nl
Apeldoornapeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22
woensdagavond

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikapeldoorn@intactzelfhulp.nl 
06 57 55 41 04
woensdagavond
Deventerdeventer@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 81
donderdagavond
Enschedeenschede@intactzelfhulp.nl
06 51 51 08 25 ma. avond
06 10 85 42 30 woe. avond
(enschede2@intactzelfhulp.nl)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikenschede@intactzelfhulp.nl
06 10 90 09 43 
dinsdagavond

In Je Kracht groep
zelfhulpgroep voor vrouwen die
te maken hebben met huiselijk geweld.
ijkenschede@intactzelfhulp.nl
06 23 30 77 01
donderdagavond
Hardenberghardenberg@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 68
woensdagavond
Harderwijkharderwijk@intactzelfhulp.nl 
06 10 92 59 37
(voor meer info en tijden)
woensdagavond
Hengelohengelo@intactzelfhulp.nl
06 10 17 97 10
woensdagavond
Lelystadlelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60
donderdagavond
Oldenzaaloldenzaal@intactzelfhulp.nl
06 10 04 09 36
maandagavond
Winterswijkwinterswijk@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 55
donderdagavond
Zutphenzutphen@intactzelfhulp.nl
06 10 17 93 73
dinsdagavond
(Tactus locatie Houtwal Zutphen)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikzutphen@intactzelfhulp.nl 
06 53 98 22 46
donderdagavond
Zwollezwolle@intactzelfhulp.nl
06 83 90 52 32
maandagavond

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikzwolle@intactzelfhulp.nl
06 13 43 71 20
maandagavond

Wanneer er in jouw woonplaats nog geen zelfhulpgroep is, kun je contact opnemen met Intact.

088 382 28 80
Intact organiseert zelfhulpgroepen en heeft een aanbod van herstelcursussen voor mensen die met hun herstel aan de slag willen en echte veranderingen willen in hun leven.

Lees meer