Spring naar content

Intact

Contactgegevens Intact-groepen

Dit zijn de contactgegevens van de Intact groepen in de Tactus regio. De groepstelefoons zijn meestal in bezit van de groepsleider. Bel hem of haar bij voorbaat op ‘normale tijden’. Je kunt hen ook mailen.

Almeloalmelo@intactzelfhulp.nl
06 12 74 0 4 18
woensdagavond
(locatie Wierdensestraat Almelo)

In je kracht groep
zelfhulpgroep voor vrouwen die te maken hebben met huiselijk geweld
06 10 92 82 05
maandagavond
(locatie Wierdensestraat Almelo)
Almerealmere@intactzelfhulp.nl
06 51 31 14 65
groep Almere is tijdelijk samengevoegd met de groep Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60
donderdagavond
(locatie onbekend)
Apeldoornapeldoorn@intactzelfhulp.nl
06 12 74 04 22
woensdagavond
(Tactus locatie De Linie)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikapeldoorn@intactzelfhulp.nl 
06 57 55 41 04
woensdagavond
(locatie KORAK, Apeldoorn)
Deventerdeventer@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 81
donderdagavond
(Tactus locatie De Brink)
Drontendronten@intactzelfhulp.nl
06 10 17 95 63
groep Dronten is tijdelijk samengevoegd met Intact Lelystad
lelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60  
Enschedeenschede@intactzelfhulp.nl
06 51 51 08 25 maandagavond
06 10 85 42 30 woensdagavond
(Tactus locatie Raiffeisenstraat 75)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikenschede@intactzelfhulp.nl
06 10 90 09 43 
dinsdagavond
(Tactus locatie Raiffeisenstraat 75)
Groningencontact@intactgroningen.nl
06 10 17 96 47
Is opgenomen in het aanbod van Verslavingszorg Noord Nederland (VNN) 
Hardenberghardenberg@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 68
woensdagavond
(geen locatie van Tactus)
Harderwijkharderwijk@intactzelfhulp.nl 
06 10 92 59 37 (voor meer informatie en tijdstippen bijeenkomst)
(locatie Het Praktijkhuis, Johanniterlaan 10 in Harderwijk)
Hengelohengelo@intactzelfhulp.nl
06 10 17 97 10
woensdagavond
(geen locatie van Tactus)
Lelystadlelystad@intactzelfhulp.nl
06 10 09 49 60
groep Almere en Dronten zijn tijdelijk samengevoegd met de groep Lelystad
donderdagavond
(locatie onbekend)
Oldenzaaloldenzaal@intactzelfhulp.nl
06 10 04 09 36
maandagavond
(locatie Steenpoort, Oldenzaal)
Winterswijkwinterswijk@intactzelfhulp.nl
06 10 17 96 55
donderdagavond
(geen locatie van Tactus)
Zutphenzutphen@intactzelfhulp.nl
06 10 17 93 73
dinsdagavond
(Tactus locatie Houtwal Zutphen)

De Jonge Mensen In Kracht (DJ MIK)
zelfhulpgroep voor jongeren
djmikzutphen@intactzelfhulp.nl 
06 53 98 22 46
donderdagavond
(Tactus locatie Houtwal Zutphen)
Zwollezwolle@intactzelfhulp.nl
06 83 90 52 32
maandagavond
(Tactus locatie Pannenkoekendijk, Zwolle)

Wanneer er in jouw woonplaats nog geen zelfhulpgroep is, kun je contact opnemen met Intact.

088 382 28 80

Intact organiseert zelfhulpgroepen en heeft een aanbod van herstelcursussen voor mensen die met hun herstel aan de slag willen en echte veranderingen willen in hun leven.

Lees meer