Spring naar content

Nieuwe naam en uitbreiding forensische woonvoorziening Apeldoorn Tactus

Vanaf 1 juni verandert de naam IBW (Intensief Begeleid Wonen) van de forensische woonvoorziening in Apeldoorn aan de Henri Dunantlaan. Het wordt Forensisch Beschermd Wonen (FBW). Een term die de lading meer dekt.

Na ruim 10 jaar intensieve en goede samenwerking met Riwis Zorg & Welzijn gaat Tactus hier zelfstandig verder en breiden we uit van 22 naar 24 individuele appartementen voor cliënten met een forensische achtergrond (24 IFZO plekken). Riwis heeft aan de achterkant van het pand 38 nieuwe wooneenheden gerealiseerd voor WMO/WLZ cliënten, maar los van Tactus dus met een eigen zelfstandig team.
Voor ons team betekent dit door de uitbreiding dus ook dat er een aantal nieuwe collega’s aan ons team is toegevoegd. In het pand zijn enkele aanpassingen gedaan, is alles weer fris geschilderd dus daar zijn we allemaal blij mee!

Het adres van de Henri Dunantlaan zal ook worden gewijzigd van 2E naar 2B.