Spring naar content

Nationale Vrijwilligersdag 7 december

Koken, wandelen en in gesprek gaan. Met aandacht en open blik zetten vrijwilligers zich dagelijks in voor onze cliënten en deelnemers. Vandaag, op de Dag van de Vrijwilliger, willen wij deze toppers extra in het zonnetje zetten.

Bij Tactus zijn meer dan 80 vrijwilligers actief. Onze vrijwilligers zijn lichtpunten, altijd en overal, in gewone en in zware tijden. We waarderen dat we dagelijks op de inzet en betrokkenheid van onze vrijwilligers kunnen rekenen.

Beste vrijwilliger
Je geeft tijd en energie.
We zijn elke keer weer blij je te zien.
Dank je wel.

Ook vrijwilliger worden?

Net als onze cliënten en deelnemers, is ook Tactus ontzettend dankbaar voor de vele vrijwilligers die zich dagelijks inzetten op onze locaties. Sommige vrijwilligers zijn al jaren een vast gezicht.

Heb je een aantal uur in de week over voor een praatje, een leuke activiteit of voor een kop koffie met onze cliënten? Wordt dan vrijwilliger. Meer informatie hierover en aanmelden:  Vrijwilligerswerk bij Tactus | Tactus Verslavingszorg

Omdat het ons samen wel lukt.